GVV'63 vs Creators FC mannen: 8 juni 2023

Dag(en)

:

Uur(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

GVV63-vs-Creators-FC

⚽️ De wedstrijd
Op donderdagavond 8 juni 2023 staat er iets legendarisch te gebeuren. Dan trappen de Creators FC af op Sportpark Maartenshof in Gameren! De Creators FC nemen het op tegen een gemixt team van GVV’63. Mis dit niet en koop daarom snel je kaartje. Een ticket kost €7,50 (incl. servicekosten).

GVV’63 60 jarig jubileum
Dit seizoen vieren wij het 60-jarige jubileum van onze vereniging. Momenteel zijn we uitgegroeid tot een bloeiende vereniging met bijna 500 leden en geweldige faciliteiten. Ons 60-jarige jubileum willen we niet onopgemerkt voorbij laten gaan. Daarom is er van woensdag 7 tot en met zaterdag 10 juni een mooi programma samengesteld.

Goede doel
De volledige opbrengst van deze wedstrijd gaat naar Villa Pardoes. Villa Pardoes biedt Nederlandse gezinnen met een ernstig, mogelijk levensbedreigend ziek kind tussen 4 en 12 jaar een onvergetelijke, unieke vakantiebeleving aan. Voor broertjes, zusjes, papa’s, mama’s, opa’s en oma’s die dromen van een onbezorgde week samen. Genieten met elkaar daar gaat het om in Villa Pardoes. Even alles vergeten en samen mooie herinneringen maken!

Tijden
Om 19.30 uur wordt er afgetrapt. Vanaf 18.30 uur ben je welkom om een mooi plekje te vinden langs de lijn. Deze avond wordt muzikaal begeleid door DJ Tim-C en een optreden van Henk Damen.

Goede doel
De volledige opbrengst van deze wedstrijd gaat naar Villa Pardoes. Villa Pardoes biedt Nederlandse gezinnen met een ernstig, mogelijk levensbedreigend ziek kind tussen 4 en 12 jaar een onvergetelijke, unieke vakantiebeleving aan. Voor broertjes, zusjes, papa’s, mama’s, opa’s en oma’s die dromen van een onbezorgde week samen. Genieten met elkaar daar gaat het om in Villa Pardoes. Even alles vergeten en samen mooie herinneringen maken!

Join The Club!

Schrijf je in voor de Creators FC news updates!
Dan ben je als eerste op de hoogte van de data en locatie van de wedstrijden, het laatste nieuws, alle acties en de dikste updates!