Don Bosco Apeldoorn De Maten vs Creators FC mannen: 31 mei 2023

Dag(en)

:

Uur(s)

:

Minute(s)

:

Second(s)

Don-Bosco-vs-Creators-FC

⚽️ De wedstrijd
Op woensdag 31 mei 2023 staat er iets legendarisch te gebeuren. Dan trappen de Creators FC mannen af op het hoofdveld van WSV Apeldoorn tegen Don Bosco Apeldoorn de Maten. Ben jij benieuwd welke strijders er tijden deze unieke wedstrijd het veld gaan betreden? Koop dan snel je kaartje en kom beide teams aanmoedigen!

Don Bosco Apeldoorn
Team Don Bosco Apeldoorn is een samengesteld team uit jongeren die dagelijks tot wekelijks zijn te vinden in het jongerencentrum van Don Bosco Apeldoorn.

❤️‍ Goede doel
De volledige opbrengst van deze wedstrijd gaat naar Voedselbank Apeldoorn. Bij Voedselbank Apeldoorn werken de hele week door enthousiaste vrijwilligers, met hart voor hun medemens, om bij 750 Apeldoorners weer een gezonde maaltijd op tafel te krijgen.

Tijden
Om 19:30 wordt er afgetrapt. Vanaf 18:00 ben je welkom om een mooi plekje te vinden. Heb je trek of niet gegeten? Eten en drinken vind je in de verkooppunten op het complex van WSV Apeldoorn.

Voedselbank Apeldoorn
Bij Voedselbank Apeldoorn werken de hele week door enthousiaste vrijwilligers, met hart voor hun medemens, om bij 750 Apeldoorners weer een gezonde maaltijd op tafel te krijgen. Onze vrijwilligers komen vanuit alle lagen van de bevolking, zijn van alle leeftijden en zijn door ons gezamenlijke doel met elkaar verbonden.

Dat gezamenlijke doel vindt zijn oorsprong in 2001, wanneer Sjaak en Clara Sies de eerste Nederlandse Voedselbank starten. In Apeldoorn startten vrijwilligers in 2006 met een Apeldoornse variant en sinds 2011 mogen wij ons met trots onderdeel noemen van het netwerk van Voedselbanken Nederland.

Voedselbanken Nederland is de landelijke koepelorganisatie waarbij tien Regionale Distributie Centra zijn aangesloten. Deze overkoepelende organisatie is een coördinatie- en overlegplatform waardoor elke lokale voedselbank via de regio mee kan praten over landelijke ontwikkelingen. Speerpunt hierbij is altijd hoe wij onze doelstellingen nog beter kunnen behalen.

Kijk voor meer informatie op www.voedselbank-apeldoorn.nl.

Join The Club!

Schrijf je in voor de Creators FC news updates!
Dan ben je als eerste op de hoogte van de data en locatie van de wedstrijden, het laatste nieuws, alle acties en de dikste updates!